Çağrı Merkezi: 0 532 501 30 22

Hakkımızda

Hakkımızda

My Dreams Collection adına www.mdclady.com olarak giyim tarzına ve inançlarına göre giyinmeye önem veren bayanlara 2019 yılı itibari ile hizmet etmeye başlamış bulunmaktayız. mdclady.com olarak sattığımız her ürünün sonuna kadar arkasındayız ve bizim ilk önceliğimiz olan husus müşteri memnuniyeti olmaktadır. Bu sebeple her bir müşterimiz ile ayrı ayrı görüşüp sorunlarını çözmek için çalışma arkadaşlarımıza ilk önceliğimizin siz müşterilerimizi memnun etmek olduğunu anlatmış bulunmaktayız. Tüm bilgileriniz güvenle saklanacaktır.

Güvenli Alışveriş

Sitemiz veri iletiminde 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır.  Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

En iyi Müşteri Deneyimi

En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan mdclady.com, 7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Canlı Destek, Facebook, Whatsapp, Twitter, Pinterest , Google+ ve İnstagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır. Sitemizden almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir nedenle iade etmek isterseniz, 7 gün içinde kolayca ve ücretsiz olarak geri gönderebilir, üstelik iade ettiğiniz ürün için kargo ücreti ödemezsiniz.